Lietuvos socialdemokratų partija Raseinių skyrius

Kai darbas mielas širdžiai

desktop33Kalbiname LSDP kandidatę į LR Seimą Dianą Kaupaitienę 

Jau antra kadencija sėkmingai dirbate rajono Savivaldybės Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komitete. Kodėl pasirinkote būtent jį ?

Todėl, kad darbas šiame komitete man yra arčiausiai širdies.  Pati gyvenu kaime, esu aktyvi Didžiulių kaimo bendruomenės narė. Daugelį metų ėjau kaimo seniūnaitės pareigas. Labai  džiaugiuosi, kai galiu padėti kaimo bendruomenėms, gyventojams, miesto bendrijoms įgyvendinti savo lūkesčius, svajones, pagerinti buitį, turiningai leisti laisvalaikį.

Rajono tarybos sprendimu šiam komitetui patikėta kuruoti kaimo bendruomenes, domėtis, kaip jos gyvena, rūpintis, kad pagal jų pateiktus projektus būtų suteikta finansinė parama. Džiugu, kad mūsų rajono bendruomenės yra stiprios, vieningos, aktyviai dalyvauja projektinėse veiklose, rašo įvairius projektus, juos laimi, gauna finansinę paramą ir sėkmingai įgyvendina.

Smagu, kai esame kviečiami į bendruomenių renginius, įvairias kaimo ir miesto bendrijų šventes.  Atsigauna širdis, kai pamatai, kaip gražiai puoselėjamos mūsų tautos tradicijos, kiek šventėse būna išmonės, šilumos, nuoširdaus bendravimo, šokių, dainų. Dėl to verta dirbti ir visokeriopai žmonėms padėti, paskatinti puošti savo aplinką.

014Kolegų žodis            

   Rajono Savivaldybės Tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komitetui vadovauja Tarybos narys Romaldas  Zubiela. Tarybos narė Diana Kaupaitienė yra jo pavaduotoja.  Tad komiteto pirmininko pasiteiravome, ką jis mano apie savo kolegės veiklą.

Džiaugiasi būdamas šio komiteto pirmininku ir visais komiteto nariais, kurie gilinasi į kaimo žmonių rūpesčius, problemas, nuoširdžiai nori jiems padėti.

Dirbdamas kartu su Diana , įsitikinau, kad be jos mūsų veikla būtų blankesnė. Mano pavaduotoja yra tas žmogus, kuris geba suburti komiteto narius  bendram darbui, įtikinti, kad būtų priimti kuo naudingesni ir palankesni sprendimai. Komitete Diana yra vienintelė moteris.  Ji tikras minčių generatorius, ši kolegė nuolat pateikia naujų idėjų rengiantis komiteto posėdžiams, šventiniams renginiams, respublikiniams bendruomenių sąskrydžiams. Juose visi komiteto nariai kartu dalyvaujame išradingai pasiruošę, sulaukiame pagyrų.

Žaviuosi Dianos Kaupaitienės  nuoširdumu, sąžiningumu, rūpesčiu ir pastangomis, kad kaimo ir  miesto žmonėms būtų patogiau, jaukiau, gražiau gyventi. Labai dažnai jos idėjos, sumanymai, pasiūlymai virsta konkrečiais darbais. Aš žmones vertinu ne pagal partiškumą, o pagal jų sugebėjimus, kompetenciją, norą padėti kitam.

Manau, kad Diana Kaupaitienė yra tikrai verta tapti LR Seimo nare ir tikiu , kad šį darbą ji dirbtų labai nuoširdžiai ir atsakingai.

 

Na, o ką apie kandidatę į LR Seimą Dianą Kaupaitienę mano  rajono Savivaldybės žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Vilmantas Bacys.

Diana Kaupaitienė, kaip ir kiti šio komiteto nariai dalykiškai sprendžia atsiradusias problemas, atsakingai gilinasi į kaimo žmonių bėdas, dažnai lankosi kaimo bendruomenėse, domisi jų veikla, ieško būdų, kaip gyventojams padėti, patarti. Diana Kaupaitienė yra dalykiška, moteris, nedaugžodžiaujanti, o atsakingai ir kantriai dirba.

Šiuo metu šalies politiniame gyvenime lyderiauja moterys. Gal kada nors taip bus ir mūsų rajone. Manau, kad ir Seime reikia daugiau moterų. Jos yra atsakingesnės labiau įsigilina į reikalo esmę, iš prigimties yra jautresnės kitų bėdoms, linkusios padėti, užjausti.

Dianai Kaupaitienei, kandidatuojančiai į mūsų šalies Parlamentą, linkime kuo didžiausios politinės sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *