Lietuvos socialdemokratų partija Raseinių skyrius

Išsaugoti namai

DSC01826„Dabar gerai gyvename, bet prieš kelerius metus su vyru nebežinojome, ką daryti, kur kreiptis, nes namo, kuriame ir šiandien gyvename, šeimininkė sumanė jį parduoti ir davė laiką, per kurį su dviem mažais vaikais turėjome išsikraustyti, – prisiminus išgyvenimus ir dabar Ramintos Stoškutės akyse suspindi ašaros. – Verkdama nubėgau pas kaimo bendruomenės pirmininkę, o ši mano vargus perdavė Seimo nariui Edmundui Jonylai. Jo dėka ir šiandien gyvename kur gyvenę.“DSC01818
Šešerių ir penkerių metų vaikučius auginanti šeima į gyvenimą kabinasi nelengvu darbu. Anksti tėvų netekusi Raminta jau nuo šešiolikos metų pati pragyvenimui užsidirba, tad ir darbas pas ūkininką, kai kasdien ryte ir vakare reikia pamelžti 80 karvių, neatrodo nepakeliama našta. Vyras yra krašto apsaugos savanoris. „Ūkininkas, pas kurį aš dirbu, aprūpina malkomis, leidžia parsinešti pieno, duoda žemės daržui. Pasiauginti bulvių leidžia ūkininkas, pas kurį dirba vyras“, – pasakoja Raminta.
„Kai matai, kad žmonės dirba, stengiasi, o ne pašalpos laukia, ir padėti norisi“, – kartu su jauna šeima džiaugiasi E. Jonyla.


One thought on “Išsaugoti namai

  1. GENUTĖ

    SUNKUS buvo nueitas kelias – dabar RAMINTA TURI NAMUS .JI nepaklydo sunkiuose gyvenimo labirintuose –dėkoja visai komandai – seimo nariui EDMUNDUI JONYLAI ,bendruomenės pirmininkei EUGENIJAI PUKIENEI , VIRGINIJAI GREIČIENEI , Steponkaimio SENIŪNAITEI Genovaitei Mosteikienei .AČIŪ jums brangieji .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *