Lietuvos socialdemokratų partija Raseinių skyrius

Gera žinia: žvyrkeliai bus asfaltuojami

DSC01929„Kiekvieną dieną tenka važiuoti žvyrkeliu Ariogala–Paliepiai. Jau dvi mašinas teko pakeisti. Dabar su trečia važinėju, tik nežinau, ar ilgai. Kiek pamenu, tiek metų ir žada kelią asfaltuoti. Bet kalbos taip ir liko kalbomis. Nuo greideriavimo žvyrkelis beveik su žeme susilygino. Fantastika, jei pagaliau kelias bus asfaltuotas“, – džiaugsmo neslepia Benediktas Siliūnas, išgirdęs Seimo nario Edmundo Jonylos žodžius, kad pavyko įtikinti Kelių direkciją žvyrkelį, kuriuo per parą nuvažiuoja apie 350 mašinų, išasfaltuoti panaudojant žvyrkelių programos lėšas. „Norėjome, kad asfaltas būtų paklotas iki pat Ilgižių, bet kol kas lėšų skirta 11 km – iki Paliepių“, – politikas tikisi, kad išasfaltavus tą kelio atkarpą pavyks įtikinti Kelių direkciją sutvarkyti ir likusią dalį.

DSC01922

Seimo nariui pavyko įtikinti Kelių direkciją ir iš vadinamosios zebro programos bus išasfaltuotas kelias Girkalnis–Pramedžiava. Pasak kasdien šiuo keliu važinėjančio Algimanto Stulgaičio , šeši kilometrai žvyrkelio žmonėms sukelia labai daug nepatogumų.

Kelių direkcija patvirtino, kad netrukus turi būti skelbiamas viešojo pirkimo konkursas dėl kelio Ariogala–Paliepiai asfaltavimo. Šis procedūra jau įvykusi dėl kelio Girkalnis–Pramedžiava. Abi šios kelio atkarpos turi būti sutvarkytos per artimiausius dvejus metus.

DSC01910

DSC01917

3 thoughts on “Gera žinia: žvyrkeliai bus asfaltuojami

  1. Rita

    Laba diena, o kaip bus su zvyrkeliu Kaulakiai Siluva? Kaimo ribozenklis nurodo gyvenvietes pabaiga. Tai kur gyvename mes- Dubysos 43 , 45 ?

  2. Sandra

    Sveiki o norečiau sužinoti kada bus asfaltuojamas kelias Gyliai Šienlaukis jau prieš kelis metus turėjo suvažiuoti visa technika ir prasidėti darbai bet tą kartą asfalto danga nukeliavo kažkur kitur.O navigacijose yra įrašyta kad asfaltuotas kelias.

  3. Kasdieną važinėjantis

    Sveiki . Norėjau paklausti, ar bus kada nors asfaltuojamas kelias Kėryvai – Juodaičiai. Čia visgi du rajonus jungiantis kelias kuriuo kursuoja keleivinis autobusas ir daug pravažiuojančių automobilių bei traktorių , kurie kelia prie pat kelio esantiems kaimams dulkes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *