Lietuvos socialdemokratų partija Raseinių skyrius

Atgimstanti Raseinių bažnyčia – lyg Dievo dovana

Iš pastolių baigiančioje išsilaisvinti Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo Į Dangų bažnyčioje pasitikusi Raseinių parapijos referentė Irena Dambrauskaitė ir šešiolika metų šioje bažnyčioje zakristijonu dirbantis Algis Kazaitis, du sūnus išleidęs į kunigus, kartu su parapijos klebonu kunigu dekanu Vytautu Paukščiu dėkingi, kad Seimo nariai Edmundas Jonyla ir Gintautas Mikolaitis mato bendruomenės problemas ir padeda ne šnekomis, bet konkrečiais darbais. Jų rūpesčiu buvo gauta lėšų bažnyčios remontui.

Už gautą sumą pakeistas bažnyčios stogas, antro aukšto langai. Kiauras stogas, tik per Dievo malonę besilaikantys langai ir laikas paliko pėdsakus ir bažnyčios viduje. Tad parapijos bendruomenė vėl tikisi Seimo nario E. Jonylos pagalbos. „Dėl lėšų skyrimo bažnyčios vidaus remontui jau kalbėjausi ir su kolegomis, ir su Vyriausybe. Tačiau šalies biudžetą tvirtins jau naujai išrinkti Seimo nariai, kurie gali matyti ir kitų prioritetų. Taigi lėšos bažnyčios vidaus remontui labai priklauso ir nuo rinkimų rezultatų“, – sako E. Jonyla.

Per dvi darbo Seime kadencijas Edmundo rūpesčiu visiškai suremontuota Ariogalos bažnyčia. Sutvarkyta Viduklės bažnyčios išorė ir vidus, atnaujinti vitražai. Pagražėjo ir Lesčių bažnytėlė, sutraukianti gausų būrį Raseinių bei Kėdainių rajonų tikinčiųjų.

DSC01757DSC01766 DSC01781 DSC01794 DSC01808 DSC01999 DSC02014

 


Politinė reklama. Paruošta rinkimų kampanijos dalyvio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *